Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Boşanma; anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma davaları, velayet ve çocukla kişisel ilişki sağlanması süreçleri, soy bağının kurulması, babalık davası, nafaka ve nafakanın uyarlanması davaları, anlaşmalı boşanma protokollerinin hazırlanması, ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin önlenmesine dair kanun kapsamında uzaklaştırma kararları, koruma tedbirlerinin alınması veya verilen koruma tedbirlerine itiraz edilmesi ile mal rejimi davaları gibi boşanma ve aile hukuku ile ilgili tüm hususlarda müvekkillerimize hizmet vermektedir.

01

Müvekkil Öncelikliyiz

Boşanma avukatlarımız, hukuki tecrübelerini ve çözüm bulma yeteneklerini birleştirerek boşanma davalarında müvekkili temsil etmektedirler.

02

Müvekkili Dinliyoruz

Boşanma avukatlarımız müvekkillerle birebir görüşerek en etkin çözüm yolunu bulmak için 25 yılı aşmış deneyimlerini kullanırlar.

03

Sonuç Odaklıyız

Boşanma avukatlarımız, müvekkillerimizin aile hukuku ve boşanma davalarında hızlı ve etkili sonuç alabilecek en etkin çözüm yolunu bulmak için alternatifler sunarlar.

"Adalet önce devletten gelir. Çünkü hukuk, devletin toplumsal düzenidir."

Aristo

Tarihçe

İstanbul Boşanma Avukat Selçuk Akkaş tarafından kurulmuştur. Selçuk bey Konya Ereğli’de doğmuş, ilk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra hukuk öğrenimi için İstanbul’a gelmiştir.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi‘ndeki lisans öğreniminin ardından 1992 yılında Avukatlık stajını tamamlayarak meslek hayatına başlamıştır.

Askerlik görevini Ankara’da Askeri Hakim olarak tamamladıktan sonra 1994 yılında Eczacıbaşı İlaç Pazarlama A.Ş.’nde avukat olarak çalışmaya başlamıştır.

Daha sonra yüksek lisans yapmak amacıyla 1998 yılında Eczacıbaşı’ndan istifa edip, Amerika Birleşik Devletleri’ne gitmiştir. Kendisi 1998 – 2006 yılları arasında Houston, Texas’da Hukuk İngilizcesi kurslarına devam etmiş, akabinde Lone Star College’da Amerikan ve Uluslararası Hukuk konularında yüksek lisans öğrenimini tamamlamış ve 2006 yılında Türkiye’ye dönmüştür.

Şahsım ve hukuk büromuzda çalışan diğer avukatlar, müvekkillerimizin hukuki işlerine, hızlı ve etkili sonuç verecek çözüm önerileri sunmak için bütün deneyimlerimizi kullanırız. Müvekkillerimizle birebir görüşerek en etkin çözüm yolunu bulmak için alternatifler sunar ve en iyi çözümü uygularız. 

İstanbul Boşanma

Vizyonumuz

Başarı bugünden yarını anlamak ve yarına hazırlık yapmakla başlar. İstanbul Boşanma Hukuk Bürosu olarak bizim de yaptığımız veya yapmaya çalıştığımız budur. Biz İstanbul Boşanma olarak, müvekkillerimizin sorunlarını ve bu sorunlarına çözüm beklediklerini biliyor ve buna göre bugünden sorunların oluşmasını önlüyor veya bu sorunlara çözümler bulup onları uygulamaya başlıyoruz. Müvekkillerimizin istediği çözümlerin günlük veya geçici çözümler olmadığının farkında olup, çözümlerimizle o sorunların yeniden oluşmasına engel oluyoruz. Bu nedenlerle de müvekkil ve müşterilerimiz, İstanbul Boşanma olarak yanlarında olduğumuzu, yalnızca satırları değil satır aralarını da okuduğumuzu biliyorlar. Şahsım ve hukuk büromuzda çalışan diğer avukatlar, müvekkillerimizin hukuki işlerine, hızlı ve etkili sonuç verecek çözüm önerileri sunmak için bütün deneyimlerimizi kullanırız. Müvekkillerimizle birebir görüşerek en etkin çözüm yolunu bulmak için alternatifler sunar ve en iyi çözümü uygularız. 

Ekibimiz

İstanbul Boşanma Avukatları
error: Content is protected !!
× WhatsApp